Fēniksa iela 4, Liepāja, LV-3401, Latvija +371 63427605
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30
Kontakti
Fēniksa iela 4, Liepāja, Latvija, LV - 3401
Telefona nr.:
(+371) 63427605
Faksa nr.:
(+371) 63480252
E-pasts:
lsez@lsez.lv
Jānis Lapiņš
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks
Uldis Hmieļevskis
Pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos
Arnis Mazalis
Pārvaldnieka vietnieks infrastruktūras jautājumos
Jānis Lapiņš
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks
Telefona nr.
(+371) 63427605
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
janis@lsez.lv
Uldis Hmieļevskis
Pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos
Telefona nr.
(+371) 63425887
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
uldis.hmielevskis@lsez.lv
Arnis Mazalis
Pārvaldnieka vietnieks infrastruktūras jautājumos
Telefona nr.
(+371) 63424445
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
arnis@lsez.lv
Evita Pērkone
Komercdarbības atbalsta un kvalitātes vadības daļas vadītāja
Liene Poškus
Kvalitātes vadītāja
Aivija Grīsle
Tehniskā sekretāre
Evita Pērkone
Komercdarbības atbalsta un kvalitātes vadības daļas vadītāja
Telefona nr.
(+371) 63407705
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
evita@lsez.lv
Liene Poškus
Kvalitātes vadītāja
Telefona nr.
(+371) 63407705
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
liene@lsez.lv
Aivija Grīsle
Tehniskā sekretāre
Telefona nr.
(+371) 63422396
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
aivija@lsez.lv
Reinis Strolis
Finanšu direktors
Dina Ozoliņa
Vecākā grāmatvede
Reinis Strolis
Finanšu direktors
Telefona nr.
(+371) 63424000
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
reinis@lsez.lv
Dina Ozoliņa
Vecākā grāmatvede
Telefona nr.
(+371) 63407701
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
dina@lsez.lv
Antra Anspaka-Zakovica
Jurista palīgs
Antra Anspaka-Zakovica
Jurista palīgs
Telefona nr.
(+371) 63407704
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
antra@lsez.lv
Ivo Koliņš
Mārketinga un investīciju daļas vadītājs
Guntis Beļskis
Mārketinga un investīciju daļas vadītāja vietnieks
Inese Matisone-Rube
Tirgus pētījumu analītiķe
Ivo Koliņš
Mārketinga un investīciju daļas vadītājs
Telefona nr.
(+371) 63427477
Fakss
(+371) 63407711
E-pasts
ivo@lsez.lv
Guntis Beļskis
Mārketinga un investīciju daļas vadītāja vietnieks
Telefona nr.
(+371) 63480124
Fakss
(+371) 63407711
E-pasts
guntis@lsez.lv
Inese Matisone-Rube
Tirgus pētījumu analītiķe
Telefona nr.
(+371) 63407712
Fakss
(+371) 63407711
E-pasts
inese@lsez.lv
Diāna Bogrova
Tirgus pētījumu analītiķe
Diāna Bogrova
Tirgus pētījumu analītiķe
Telefona nr.
(+371) 63426074
Fakss
(+371) 63407711
E-pasts
diana@lsez.lv
Līga Ratniece-Kadeģe
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Līga Ratniece-Kadeģe
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Telefona nr.
(+371) 29233446
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
liga@lsez.lv
Kristīne Alpēna
Iepirkumu speciālists
Kristīne Alpēna
Iepirkumu speciālists
Telefona nr.
(+371) 63422394
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
kristine.alpena@lsez.lv
Sintija Liepa
Personāla speciālists
Sintija Liepa
Personāla speciālists
Telefona nr.
(+371) 63407706
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
sintija@lsez.lv
Agris Andersons
Tehniskais direktors
Egils Sveilis
Tehniskā direktora vietnieks
Maija Uzoliņa
Tehniskās daļas sekretāre
Agris Andersons
Tehniskais direktors
Telefona nr.
(+371) 63429226
Fakss
(+371) 63407710
E-pasts
agris@lsez.lv
Egils Sveilis
Tehniskā direktora vietnieks
Telefona nr.
(+371) 63422008
Fakss
(+371) 63407710
E-pasts
egils@lsez.lv
Maija Uzoliņa
Tehniskās daļas sekretāre
Telefona nr.
(+371) 63429226
Fakss
(+371) 63407710
E-pasts
maija@lsez.lv
Kristīne Bārtniece
Nekustamo īpašumu speciāliste
Kristīne Bārtniece
Nekustamo īpašumu speciāliste
Telefona nr.
(+371) 63407700
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
kristine@lsez.lv
Kaspars Poņemeckis
Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs
Kaspars Poņemeckis
Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs
Telefona nr.
(+371) 26141920
Fakss
(+371) 63480252
E-pasts
kaspars@lsez.lv
Inga Zuļģe
Tehniskā dienesta sekretāre
Inga Zuļģe
Tehniskā dienesta sekretāre
Adrese
Sliežu iela 9, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63423273
Fakss
(+371) 63423273
E-pasts
inga@lsez.lv
Gunta Aivare
Ostas kapteiņa dienesta sekretāre
Gunta Aivare
Ostas kapteiņa dienesta sekretāre
Adrese
Vecā ostmala 59, Liepāja, LV-3401, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63424721
Fakss
(+371) 63481451
E-pasts
lok@lsez.lv; gunta@lsez.lv
Dežurants
Dežurants
Adrese
Sliežu iela 9, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63427414
Fakss
(+371) 63407057
E-pasts
hydro@lsez.lv
Caurlaide Nr. 1 (Centrālā)
 
Caurlaide Nr. 2
 
Caurlaide Nr. 3
 
Caurlaide Nr. 1 (Centrālā)
 
Adrese
Atslēdznieku iela 23, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63420116
Caurlaide Nr. 2
 
Adrese
Sliežu iela 7, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63422781
Caurlaide Nr. 3
 
Adrese
Brīvostas iela, Liepāja, LV-3405, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63442020
Caurlaide Nr. 4
 
Caurlaide Nr. 4
 
Adrese
Kaiju iela 11, Liepāja, LV-3401, Latvija
Telefona nr.
(+371) 63425241
Pr. – Pk.: 08:00 – 16:30